Reduced price! Tirana

Tirana

978-960-448-692-2

Qendra dhe periferite e qytetit

More details

Αποστολή σε 2-3 εργάσιμες ημέρες

9,05 € tax incl.

-20%

11,32 € tax incl.

Add to wishlist

More info

Tirana

Qendra dhe periferite e qytetit
Εκδόσεις: Όραμα
Έτος τρέχουσας έκδοσης: 2011
ISBN: 978-960-448-692-2
Διαθεσιμότητα: Κυκλοφορεί
Εξώφυλλο: Μαλακό εξώφυλλο
Σχήμα: 24χ13


Περιγραφή
Permban: - Harta e levizjes se urbaneve - Godinat e sherbimeve - Hotelet - Ventet me interes te vecante turistik - Kishat - Xhamite - Shkollat - Bankat - Lulishtet - Parqet - Sheshet - Inteksi i udheve.

30 other products in the same category: